ПРИЛИМАНСЬКЕ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
67806, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Авангард, вул. Ангарська, 15
Телефони
Керівник
Дубовик Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ35999432
Дата реєстрації15.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИЛИМАНСЬКЕ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИЛИМАНСЬКЕ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 35999432.

Керівником підприємства «ПРИЛИМАНСЬКЕ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ» є Дубовик Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИЛИМАНСЬКЕ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Авангард, вул. Ангарська, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИЛИМАНСЬКЕ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДОВО-ГОРОДНІЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах