ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КОЛЕКТИВ "ЛОКОМОТИВ"

Контакти

Юридична адреса
67832, Одеська обл., Овідіопольський р-н., с.м.т. Великодолинське, СК "ЛОКОМОТИВ"
Телефони
Керівник
Проноза Альона Петрівна
Код ЄДРПОУ35999521
Дата реєстрації17.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВО-ГОРОДНІЙ КОЛЕКТИВ ”ЛОКОМОТИВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КОЛЕКТИВ "ЛОКОМОТИВ"» присвоєно код 35999521.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КОЛЕКТИВ "ЛОКОМОТИВ"» є Проноза Альона Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВО-ГОРОДНІЙ КОЛЕКТИВ "ЛОКОМОТИВ"» — Одеська обл., Овідіопольський р-н., с.м.т. Великодолинське, СК "ЛОКОМОТИВ".

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВО-ГОРОДНІЙ КОЛЕКТИВ ”ЛОКОМОТИВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах