ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТАЇРОВТРАНССЕРВІС"

Контакти

Юридична адреса
65496, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 53, к. 3
Телефони
Керівник
Петрусенко Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ35999537
Дата реєстрації06.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ТАЇРОВТРАНССЕРВІС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТАЇРОВТРАНССЕРВІС"» присвоєно код 35999537.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТАЇРОВТРАНССЕРВІС"» є Петрусенко Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТАЇРОВТРАНССЕРВІС"» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 53, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ТАЇРОВТРАНССЕРВІС”»
Поділіться інформацією в соцмережах