МАРІН ГЛОРІ, ПП

Контакти

Юридична адреса
67832, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Маркса, 28
Телефони
Керівник
Лавелін Денис Васильович
Код ЄДРПОУ35999558
Дата реєстрації22.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАРІН ГЛОРІ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІН ГЛОРІ, ПП» присвоєно код 35999558.

Керівником підприємства «МАРІН ГЛОРІ, ПП» є Лавелін Денис Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІН ГЛОРІ, ПП» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Маркса, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІН ГЛОРІ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах