ТАЇРОВСЬКЕ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА

Контакти

Юридична адреса
65496, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 27а
Телефони
Керівник
Дубина Таісія Іванівна
Код ЄДРПОУ35999599
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАЇРОВСЬКЕ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАЇРОВСЬКЕ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА» присвоєно код 35999599.

Керівником підприємства «ТАЇРОВСЬКЕ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА» є Дубина Таісія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАЇРОВСЬКЕ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 27а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАЇРОВСЬКЕ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСЛІДНОГО ГОСПОДАРСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах