ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ПРАЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ПРИ ДАЛЬНИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
67842, Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Дальник, вул. Леніна, 126
Телефони
Керівник
Індик Володимир Андрійович
Код ЄДРПОУ35999652
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ПРАЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ПРИ ДАЛЬНИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ПРАЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ПРИ ДАЛЬНИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ, ГО» присвоєно код 35999652.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ПРАЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ПРИ ДАЛЬНИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ, ГО» є Індик Володимир Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ПРАЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ПРИ ДАЛЬНИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ, ГО» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Дальник, вул. Леніна, 126.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ПРАЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ПРИ ДАЛЬНИЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах