КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА

Контакти

Юридична адреса
35000, Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Сарненська, 24а
Телефони
Керівник
Матросова Андріана Миколаївна
Код ЄДРПОУ35999720
Дата реєстрації10.01.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» присвоєно код 35999720.

Керівником підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» є Матросова Андріана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА» — Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Сарненська, 24а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА»
Поділіться інформацією в соцмережах