КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКИЙ РУХ"

Контакти

Юридична адреса
35000, Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Степанська, 22, к. 18
Телефони
Керівник
Грищенко Роман Павлович
Код ЄДРПОУ35999736
Дата реєстрації18.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МИСТЕЦЬКИЙ РУХ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКИЙ РУХ"» присвоєно код 35999736.

Керівником підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКИЙ РУХ"» є Грищенко Роман Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКИЙ РУХ"» — Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Степанська, 22, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МИСТЕЦЬКИЙ РУХ”»
Поділіться інформацією в соцмережах