ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ШЕСТИКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙ"

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Братів Лепких, 40а, к. 6
Телефони
Керівник
Янковець Марія Юліанівна
Код ЄДРПОУ35999825
Дата реєстрації26.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ШЕСТИКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ШЕСТИКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙ"» присвоєно код 35999825.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ШЕСТИКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙ"» є Янковець Марія Юліанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ШЕСТИКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙ"» — Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Братів Лепких, 40а, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ШЕСТИКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ”БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах