ОСВІТЯНИН, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. ХАТКИ, б. 119, корпус Б, кв. 4
Телефони
Керівник
Бодневич Тетяна Сергіївна
Код ЄДРПОУ35999851
Дата реєстрації30.01.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОСВІТЯНИН, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСВІТЯНИН, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 35999851.

Керівником підприємства «ОСВІТЯНИН, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Бодневич Тетяна Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСВІТЯНИН, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Тернопільська обл., м. Бережани, вул. ХАТКИ, б. 119, корпус Б, кв. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСВІТЯНИН, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах