ІУДЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА М. БЕРЕЖАНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Хмельницького, 2б
Керівник
Снігур Роман Йосипович
Код ЄДРПОУ35999888
Дата реєстрації14.01.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІУДЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА М. БЕРЕЖАНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІУДЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА М. БЕРЕЖАНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 35999888.

Керівником підприємства «ІУДЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА М. БЕРЕЖАНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Снігур Роман Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІУДЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА М. БЕРЕЖАНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Хмельницького, 2б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІУДЕЙСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА М. БЕРЕЖАНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах