ЗЛАГОДА-12, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Депутатська, 12, к. 2
Телефони
Керівник
Футерко Ольга Петрівна
Код ЄДРПОУ35999893
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЛАГОДА-12, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЛАГОДА-12, ОСББ» присвоєно код 35999893.

Керівником підприємства «ЗЛАГОДА-12, ОСББ» є Футерко Ольга Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЛАГОДА-12, ОСББ» — Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Депутатська, 12, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЛАГОДА-12, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах