ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Ватутіна, 1а, к. 21
Телефони
Керівник
Гайдукевич Олексій Володимирович
Код ЄДРПОУ35999935
Дата реєстрації23.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ, ПП» присвоєно код 35999935.

Керівником підприємства «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ, ПП» є Гайдукевич Олексій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ, ПП» — Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Ватутіна, 1а, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах