РІДНЕ МІСТО, БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
47501, Тернопільська обл., м. Бережани, пл. Ринок, 1
Керівник
Якимів Володимир Ярославович
Код ЄДРПОУ35999956
Дата реєстрації18.03.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РІДНЕ МІСТО, БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІДНЕ МІСТО, БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 35999956.

Керівником підприємства «РІДНЕ МІСТО, БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Якимів Володимир Ярославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІДНЕ МІСТО, БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Тернопільська обл., м. Бережани, пл. Ринок, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІДНЕ МІСТО, БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах