ОБЕРІГ СМ, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
63011, Харківська обл., Валківський р-н, смт. Старий Мерчик, вул. Паркова, 22
Телефони
Керівник
Масалітина Оксана Михайлівна
Код ЄДРПОУ36000136
Дата реєстрації25.11.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБЕРІГ СМ, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБЕРІГ СМ, ОСББ» присвоєно код 36000136.

Керівником підприємства «ОБЕРІГ СМ, ОСББ» є Масалітина Оксана Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБЕРІГ СМ, ОСББ» — Харківська обл., Валківський р-н, смт. Старий Мерчик, вул. Паркова, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБЕРІГ СМ, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах