ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДА ВАЛКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
63002, Харківська обл., Валківський р-н., м. Валки, вул. ДІДОРЕНКО, б. 5, кв. 1
Телефони
Керівник
Бездітко Аліна Юріївна
Код ЄДРПОУ36000157
Дата реєстрації28.09.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МОЛОДА ВАЛКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДА ВАЛКІВЩИНА"» присвоєно код 36000157.

Керівником підприємства «ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДА ВАЛКІВЩИНА"» є Бездітко Аліна Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДА ВАЛКІВЩИНА"» — Харківська обл., Валківський р-н., м. Валки, вул. ДІДОРЕНКО, б. 5, кв. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МОЛОДА ВАЛКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах