ДЖЕРЕЛО ЩАСТЯ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
30231, Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт. Ямпіль, вул. Чернавіна, 35
Керівник
Заєць Євгенія Серафимівна
Код ЄДРПОУ36000230
Дата реєстрації19.11.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЖЕРЕЛО ЩАСТЯ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЖЕРЕЛО ЩАСТЯ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36000230.

Керівником підприємства «ДЖЕРЕЛО ЩАСТЯ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Заєць Євгенія Серафимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЖЕРЕЛО ЩАСТЯ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт. Ямпіль, вул. Чернавіна, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЖЕРЕЛО ЩАСТЯ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах