АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА ЗАЛУЖЖЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
30226, Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Залужжя, вул. Садова, 1
Керівник
Колеснік Надія Володимирівна
Код ЄДРПОУ36000246
Дата реєстрації24.02.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА ЗАЛУЖЖЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА ЗАЛУЖЖЯ, ГО» присвоєно код 36000246.

Керівником підприємства «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА ЗАЛУЖЖЯ, ГО» є Колеснік Надія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА ЗАЛУЖЖЯ, ГО» — Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Залужжя, вул. Садова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА ЗАЛУЖЖЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах