БАРВІНОК, ПОГОРІЛЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
30235, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Погорільці, вул. Шевченка, 38
Телефони
Керівник
Герешко Майя Вікторівна
Код ЄДРПОУ36000293
Дата реєстрації23.01.2009
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БАРВІНОК, ПОГОРІЛЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАРВІНОК, ПОГОРІЛЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36000293.

Керівником підприємства «БАРВІНОК, ПОГОРІЛЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Герешко Майя Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАРВІНОК, ПОГОРІЛЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Погорільці, вул. Шевченка, 38.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БАРВІНОК, ПОГОРІЛЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах