РОКСОЛАНА, ДОВГАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
30237, Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Довгалівка, вул. Центральна, 3
Телефони
Керівник
Горбова Валентина Анатоліївна
Код ЄДРПОУ36000309
Дата реєстрації16.03.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОКСОЛАНА, ДОВГАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОКСОЛАНА, ДОВГАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 36000309.

Керівником підприємства «РОКСОЛАНА, ДОВГАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ» є Горбова Валентина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОКСОЛАНА, ДОВГАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ» — Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Довгалівка, вул. Центральна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОКСОЛАНА, ДОВГАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах