ВІДРОДЖЕННЯ БІЛОГІР’Я, ГО

Контакти

Юридична адреса
30200, Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт. Білогір’я, вул. Лермонтова, 2, к. 2
Телефони
Керівник
Юрчук Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ36000335
Дата реєстрації02.04.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДРОДЖЕННЯ БІЛОГІР’Я, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДРОДЖЕННЯ БІЛОГІР’Я, ГО» присвоєно код 36000335.

Керівником підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ БІЛОГІР’Я, ГО» є Юрчук Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ БІЛОГІР’Я, ГО» — Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт. Білогір’я, вул. Лермонтова, 2, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДРОДЖЕННЯ БІЛОГІР’Я, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах