СПРАВЕДЛИВІСТЬ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
30240, Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Сушівці, вул. Центральна, 91
Телефони
Керівник
Мельничук Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ36000340
Дата реєстрації24.09.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» присвоєно код 36000340.

Керівником підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» є Мельничук Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» — Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Сушівці, вул. Центральна, 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах