ВІДРОДЖЕННЯ ХОРОШЕВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
30220, Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Хорошів, вул. Центральна, 51
Керівник
Матвієць Наталія Василівна
Код ЄДРПОУ36000361
Дата реєстрації14.07.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДРОДЖЕННЯ ХОРОШЕВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДРОДЖЕННЯ ХОРОШЕВА, ГО» присвоєно код 36000361.

Керівником підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ ХОРОШЕВА, ГО» є Матвієць Наталія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ ХОРОШЕВА, ГО» — Хмельницька обл., Білогірський р-н, с. Хорошів, вул. Центральна, 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДРОДЖЕННЯ ХОРОШЕВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах