ЧОРНИЙ ВОРОН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
19200, Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, пров. Парковий, 21
Телефони
Керівник
Кривенко Андрій Григорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36000439
Дата реєстрації22.07.2008
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧОРНИЙ ВОРОН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНИЙ ВОРОН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 36000439.

Керівником підприємства «ЧОРНИЙ ВОРОН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Кривенко Андрій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНИЙ ВОРОН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, пров. Парковий, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРНИЙ ВОРОН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах