КОНЕЛЬСЬКО-ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
19254, Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Конельська Попівка
Телефони
Керівник
Годований Віктор Тарасович
Код ЄДРПОУ36000445
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНЕЛЬСЬКО-ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНЕЛЬСЬКО-ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 36000445.

Керівником підприємства «КОНЕЛЬСЬКО-ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Годований Віктор Тарасович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНЕЛЬСЬКО-ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Конельська Попівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНЕЛЬСЬКО-ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах