ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ДЖЕРЕЛО-ЧМП"

Контакти

Юридична адреса
19200, Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, вул. Мічуріна, 47
Телефони
Керівник
Чертінов Олександр Дмитрович
Код ЄДРПОУ36000450
Дата реєстрації31.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ДЖЕРЕЛО-ЧМП”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ДЖЕРЕЛО-ЧМП"» присвоєно код 36000450.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ДЖЕРЕЛО-ЧМП"» є Чертінов Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ДЖЕРЕЛО-ЧМП"» — Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, вул. Мічуріна, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ДЖЕРЕЛО-ЧМП”»
Поділіться інформацією в соцмережах