ЖАШКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ

Контакти

Юридична адреса
19200, Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, вул. Пархоменка, 20
Керівник
Кривенко Микола Іванович
Код ЄДРПОУ36000466
Дата реєстрації28.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖАШКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖАШКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ» присвоєно код 36000466.

Керівником підприємства «ЖАШКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ» є Кривенко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖАШКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ» — Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, вул. Пархоменка, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖАШКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БДЖОЛЯРІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах