СОРОКОТЯГА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КОЛЕКТИВНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
19230, Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Сорокотяга
Керівник
Ковальчук Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ36000471
Дата реєстрації27.12.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОРОКОТЯГА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КОЛЕКТИВНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОРОКОТЯГА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КОЛЕКТИВНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 36000471.

Керівником підприємства «СОРОКОТЯГА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КОЛЕКТИВНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Ковальчук Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОРОКОТЯГА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КОЛЕКТИВНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Сорокотяга.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОРОКОТЯГА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КОЛЕКТИВНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах