ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
19200, Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Вільшанка
Телефони
Керівник
Бень Ніна Василівна
Код ЄДРПОУ36000534
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 36000534.

Керівником підприємства «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Бень Ніна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Вільшанка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах