СВІТЛИЙ ЛАН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
19223, Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Нагірна
Телефони
Керівник
Мартинюк Віталій Анатолійович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ36000555
Дата реєстрації02.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВІТЛИЙ ЛАН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТЛИЙ ЛАН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 36000555.

Керівником підприємства «СВІТЛИЙ ЛАН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Мартинюк Віталій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТЛИЙ ЛАН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Черкаська обл., Жашківський р-н, с. Нагірна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТЛИЙ ЛАН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах