ОБСЛУГОВУЮЧИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛАДА-81"

Контакти

Юридична адреса
17024, Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт. Десна, вул. Ювілейна, 7
Керівник
Фарманов Олександр Джанієвич
Код ЄДРПОУ36000581
Дата реєстрації14.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ЛАДА-81”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛАДА-81"» присвоєно код 36000581.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛАДА-81"» є Фарманов Олександр Джанієвич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ЛАДА-81"» — Чернігівська обл., Козелецький р-н, смт. Десна, вул. Ювілейна, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ЛАДА-81”»
Поділіться інформацією в соцмережах