СТУДІЯ ОЛЕНИ ПЕТРОВОЇ ”СПРИЯННЯ ПРОСУВАННЮ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Артема, 21
Телефони
Керівник
Петрова Олена Дмитрівна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ36000873
Дата реєстрації25.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТУДІЯ ОЛЕНИ ПЕТРОВОЇ ”СПРИЯННЯ ПРОСУВАННЮ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТУДІЯ ОЛЕНИ ПЕТРОВОЇ ”СПРИЯННЯ ПРОСУВАННЮ”, ТОВ» присвоєно код 36000873.

Керівником підприємства «СТУДІЯ ОЛЕНИ ПЕТРОВОЇ ”СПРИЯННЯ ПРОСУВАННЮ”, ТОВ» є Петрова Олена Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТУДІЯ ОЛЕНИ ПЕТРОВОЇ ”СПРИЯННЯ ПРОСУВАННЮ”, ТОВ» — м. Київ, вул. Артема, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТУДІЯ ОЛЕНИ ПЕТРОВОЇ ”СПРИЯННЯ ПРОСУВАННЮ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах