МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА ЛІГА, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, Голосіївський р-н., вул. МИКІЛЬСЬКО-БОТАНІЧНА, б. 6/8, офіс 41, КІМНАТА 3
Телефони
Керівник
Кузнєцов Георгій Васильович
Код ЄДРПОУ36001035
Дата реєстрації03.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА ЛІГА, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА ЛІГА, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36001035.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА ЛІГА, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Кузнєцов Георгій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА ЛІГА, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, Голосіївський р-н., вул. МИКІЛЬСЬКО-БОТАНІЧНА, б. 6/8, офіс 41, КІМНАТА 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНА ПОЛІЦЕЙСЬКА ЛІГА, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах