ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ТРОФІМ ЕНД КО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Гоголівська, 49, к. 52
Телефони
Керівник
Трофіменко Геннадій Валерійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ36001119
Дата реєстрації03.07.2008
Дата оновлення07.07.2008

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ТРОФІМ ЕНД КО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ТРОФІМ ЕНД КО, ТОВ» присвоєно код 36001119.

Керівником підприємства «ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ТРОФІМ ЕНД КО, ТОВ» є Трофіменко Геннадій Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ТРОФІМ ЕНД КО, ТОВ» — м. Київ, вул. Гоголівська, 49, к. 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ТРОФІМ ЕНД КО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах