ІМІДЖ УКРАЇНИ, ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01032, м. Київ, вул. Старовокзальна, 24, оф. 6
Телефони
Керівник
Подиман Оксана Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36001135
Дата реєстрації03.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМІДЖ УКРАЇНИ, ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМІДЖ УКРАЇНИ, ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 36001135.

Керівником підприємства «ІМІДЖ УКРАЇНИ, ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Подиман Оксана Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМІДЖ УКРАЇНИ, ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Київ, вул. Старовокзальна, 24, оф. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМІДЖ УКРАЇНИ, ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах