ПРОМТЕХМЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04119, м. Київ, вул. ЯКІРА, б. 8 ОФІС 101 /В ЛІТ.А/, кімната 24
Телефони
Керівник
Дугін Олексій Михайлович
Бухгалтер
Корнієвська Людмила Михайлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ36001449
Дата реєстрації07.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМТЕХМЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМТЕХМЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» присвоєно код 36001449.

Керівником підприємства «ПРОМТЕХМЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» є Дугін Олексій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМТЕХМЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ» — м. Київ, вул. ЯКІРА, б. 8 ОФІС 101 /В ЛІТ.А/, кімната 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМТЕХМЕНЕДЖМЕНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах