ЕКСПЕРТ-КОНСТРАКШН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Артема, 103в
Телефони
Керівник
Красножон Роман Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36002149
Дата реєстрації14.07.2008
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕКСПЕРТ-КОНСТРАКШН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПЕРТ-КОНСТРАКШН, ТОВ» присвоєно код 36002149.

Керівником підприємства «ЕКСПЕРТ-КОНСТРАКШН, ТОВ» є Красножон Роман Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПЕРТ-КОНСТРАКШН, ТОВ» — м. Київ, вул. Артема, 103в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПЕРТ-КОНСТРАКШН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах