ФІНБРІДЖ, ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 42а
Керівник
Ісєєв Рустам Маратович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36002201
Дата реєстрації14.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФІНБРІДЖ, ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІНБРІДЖ, ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 36002201.

Керівником підприємства «ФІНБРІДЖ, ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Ісєєв Рустам Маратович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІНБРІДЖ, ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Хрещатик, 42а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІНБРІДЖ, ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах