КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Артема, 60
Керівник
Гончар Михайло Михайлович
Код ЄДРПОУ36002264
Дата реєстрації15.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36002264.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Гончар Михайло Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Артема, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КЛУБ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах