УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА БІЗНЕС КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 36-38
Телефони
Керівник
Юречко Лариса Павлівна
Код ЄДРПОУ36002416
Дата реєстрації15.07.2008
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА БІЗНЕС КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА БІЗНЕС КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА, ТОВ» присвоєно код 36002416.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА БІЗНЕС КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА, ТОВ» є Юречко Лариса Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА БІЗНЕС КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА, ТОВ» — м. Київ, вул. Ярославів Вал, 36-38.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА БІЗНЕС КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах