КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
01032, м. Київ, вул. Петлюри, 8
Керівник
Шевченко Кирило Валерійович
Код ЄДРПОУ36002484
Дата реєстрації22.12.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ» присвоєно код 36002484.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ» є Шевченко Кирило Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Петлюри, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ БОКСУ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах