УКРБЛАНКОВИДАВ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01601, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8
Фактична адреса
02094, м. Київ, вул. Магніторська, 1є
Керівник
Дерев’янко Катерина Іванівна — директор

Продукція, послуги

Компанія ”УкрБланкоВидав” спеціалізується на виготовленні, як дизайнерських конвертів з нанесенням логотипу Вашої компанії так і звичайних білих та крафтових конвертах різноманітних форматів: C6, E65, C65, C5, C4, B4, E4 та конвертах з розширенням.

Інформація про компанію

”Укрбланковидав” – це команда професіоналів, що працюють на ринку виробництва конвертів та поліграфії. Ми відомі тим, що надаємо своїм клієнтам комплексний спектр якісних послуг в різних напрямках, що стосуються виробництва конвертів і друку різної поліграфічної продукції.

Наші замовники – компанії, які цінують комплексне обслуговування, креативний підхід і якісну роботу!? У нас в штаті тільки висококваліфіковані співробітники, що дозволяє нам виконувати замовлення будь-яких обсягів.  Відмінний рівень сервісу і високу якість послуг, що надаються ми поєднуємо з вигідними для наших клієнтів цінами.

Надаючи якісні послуги за доступними цінами, ми розраховуємо на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Запорука нашого успіху – це індивідуальний підхід, клієнтоорієнтованість і якісна робота!

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ36002620
Кількість співробітників20 чел.
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення02.10.2020
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРБЛАНКОВИДАВ, ТОВ» присвоєно код 36002620.

Керівником підприємства «УКРБЛАНКОВИДАВ, ТОВ» є Дерев’янко Катерина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРБЛАНКОВИДАВ, ТОВ» — м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРБЛАНКОВИДАВ, ТОВ» офіційний сайт: http://ubv.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРБЛАНКОВИДАВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах