ІНВЕСТИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ, ГРОМАДСЬКА НЕПРИБУТКОВА АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
01012, м. Київ, майд. Незалежності, 2, оф. 700
Телефони
Керівник
Коваль Олег Володимирович
Код ЄДРПОУ36002704
Дата реєстрації27.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНВЕСТИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ, ГРОМАДСЬКА НЕПРИБУТКОВА АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНВЕСТИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ, ГРОМАДСЬКА НЕПРИБУТКОВА АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 36002704.

Керівником підприємства «ІНВЕСТИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ, ГРОМАДСЬКА НЕПРИБУТКОВА АСОЦІАЦІЯ» є Коваль Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНВЕСТИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ, ГРОМАДСЬКА НЕПРИБУТКОВА АСОЦІАЦІЯ» — м. Київ, майд. Незалежності, 2, оф. 700.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНВЕСТИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ, ГРОМАДСЬКА НЕПРИБУТКОВА АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах