УКРСЕРВІС ІНТЕРНЕЙШЕНЕЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01034, м. Київ, вул. Пушкінська, 12а
Телефони
Керівник
Крутова Ірина Павлівна
Код ЄДРПОУ36002772
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРСЕРВІС ІНТЕРНЕЙШЕНЕЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРСЕРВІС ІНТЕРНЕЙШЕНЕЛ, ТОВ» присвоєно код 36002772.

Керівником підприємства «УКРСЕРВІС ІНТЕРНЕЙШЕНЕЛ, ТОВ» є Крутова Ірина Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРСЕРВІС ІНТЕРНЕЙШЕНЕЛ, ТОВ» — м. Київ, вул. Пушкінська, 12а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРСЕРВІС ІНТЕРНЕЙШЕНЕЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах