ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ТА БАНКРУТСТВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, вул. Коновальця, 44б
Керівник
Звонарьова Юлія В’ячеславівна
Код ЄДРПОУ36003231
Дата реєстрації20.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ТА БАНКРУТСТВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ТА БАНКРУТСТВА, ГО» присвоєно код 36003231.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ТА БАНКРУТСТВА, ГО» є Звонарьова Юлія В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ТА БАНКРУТСТВА, ГО» — м. Київ, вул. Коновальця, 44б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ТА БАНКРУТСТВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах