ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВВ-КАРДЕЛЮКС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КАРДЕЛЮКС"

Контакти

Юридична адреса
24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. кармелюка, 19
Телефони
Керівник
Іжаківський Роман Станіславович
Код ЄДРПОУ36003755
Дата реєстрації20.10.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВВ-КАРДЕЛЮКС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”КАРДЕЛЮКС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВВ-КАРДЕЛЮКС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КАРДЕЛЮКС"» присвоєно код 36003755.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВВ-КАРДЕЛЮКС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КАРДЕЛЮКС"» є Іжаківський Роман Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВВ-КАРДЕЛЮКС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КАРДЕЛЮКС"» — Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. кармелюка, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВВ-КАРДЕЛЮКС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”КАРДЕЛЮКС”»
Поділіться інформацією в соцмережах