МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАША ПАРТІЯ"

Контакти

Юридична адреса
24000, Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Радгоспна, 79
Телефони
Керівник
Маковій Роман Володимирович
Код ЄДРПОУ36003781
Дата реєстрації15.12.2005
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ”НАША ПАРТІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАША ПАРТІЯ"» присвоєно код 36003781.

Керівником підприємства «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАША ПАРТІЯ"» є Маковій Роман Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАША ПАРТІЯ"» — Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Радгоспна, 79.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ”НАША ПАРТІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах