ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІП БІЗНЕС ПЛЮС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІП БІЗНЕС"

Контакти

Юридична адреса
21050, м. Вінниця, вул. Визволення, 8, к. 44
Телефони
Керівник
Абрамович Олександр Володимирович
Кількість співробітників17 чел.
Код ЄДРПОУ36003802
Дата реєстрації10.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІП БІЗНЕС ПЛЮС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІП БІЗНЕС"» присвоєно код 36003802.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІП БІЗНЕС ПЛЮС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІП БІЗНЕС"» є Абрамович Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІП БІЗНЕС ПЛЮС" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІП БІЗНЕС"» — м. Вінниця, вул. Визволення, 8, к. 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”»
Поділіться інформацією в соцмережах