ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”

Контакти

Юридична адреса
21050, м. Вінниця, вул. Визволення, 8
Телефони
Керівник
Абрамович Олександр Володимирович
Кількість працівників17 чол.
Код ЄДРПОУ36003802
Дата реєстрації10.10.2008
Дата оновлення12.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”» присвоєно код 36003802.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”» є Абрамович Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”» — м. Вінниця, вул. Визволення, 8.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ВІП БІЗНЕС ПЛЮС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ВІП БІЗНЕС”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах