ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
44800, Волинська обл., Турійський р-н, смт. Турійськ, майд. Центральний, 5
Телефони
Керівник
Кашуба Юлія Володимирівна
Код ЄДРПОУ36003870
Дата реєстрації31.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 36003870.

Керівником підприємства «ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» є Кашуба Юлія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» — Волинська обл., Турійський р-н, смт. Турійськ, майд. Центральний, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах