ПРАВОВИЙ КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
52207, Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Франка, 52, к. 12
Керівник
Рогоза Дмитро Вікторович
Код ЄДРПОУ36003891
Дата реєстрації21.11.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРАВОВИЙ КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОВИЙ КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 36003891.

Керівником підприємства «ПРАВОВИЙ КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» є Рогоза Дмитро Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОВИЙ КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Франка, 52, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАВОВИЙ КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах